rssrssrssBizi Takip Edin:

Doğadan Gelen Sağlık; Natur-Therapie
Ürünlerimiz Tamamen Doğaldır.Tarım Bakanlığından Onaylıdır.

 

 

Uzun yıllardan beri Termo Terapi, ağrının azaltılmasına ve rehabilitasyon sürecinin hızlandırılmasına yönelik doğal bir yöntem olarak kullanılmaktadır.

 

Termo Terapi yastığının içeriğindeki doğal ve özel işlemden geçirilmiş tahıl karışımı veya kiraz çekirdeği ısıyı ve soğuğu tutarak, uygulama esnasında vücuda yavaş ve eşit şekilde geçirme özelliğine sahiptir.

 

Yurt dışında, özellikle avrupa bölgesinde çok zamandır sıcak su torbalarının veya buz kompreslerinin yerine kullanılıyor. Farkı içeriği tamamen doğal hammaddelerden oluşmasıdır. Sıcağı veya soğuğu yavaş yavaş ve eşit şekilde uygulanan bölgeye vücudu sararak aktarmasıdır. Kullanıcı doğal bir kokunun yanı sıra “poşet patlarda yanar mıyım” veya “çocuğum çok mu sıcak hiseder” gibi endişeler taşımadan rahatlıkla ve keyfini çıkararak kullanabiliyor. Evlerde kullanılması dışında hastanelerde ve fizik terapi merkezlerinde de yoğun olarak kullanılmaktadır.

Ürünler pratik kullanımlarıyla da öne çıkıyor, yastığı sıcak kullanmak için mikrodalga veya fırında birkaç dakika ısıtmak yeterli. Soğuk kullanmak için ise buzdalabının buzluk bölümünde soğutmak yeterli.

 

Termo Terapi yastıkları Tarım Bakanlığı sertifikalarına sahiptir ve tamamen doğal hammaddelerden üretilmektedir.

İnsan Sağlığına Faydaları

Sıcak kullanımda

Romatizma ağrıları, kireçlenme ağrıları, omuz ve sırt ağrıları, regl ağrıları, karın ve mide ağrıları, bağırsak bozuklukları, böbrek ağrıları, bel ağrıları, kısmi felç, bronşit, ayak soğukluğu ve soğuk algınlığında, bebeklerde gaz sancıları ve karın ağrılarında ağrıyı hafifletmeye yardımcı olur ve rahatlatıcı etkisi vardır.

-Soğuk kullanımda

Migren ağrıları, baş ağrıları, varis ağrıları, kırık ve çıkık ağrıları, kas gerilmesi, kas iltihaplanması, yanıklar, yumuşak deri lezyonları, böcek ısırmaları için soğuk uygulama yapılır.

 

imgimg

imgimg

img